Цуркан Віоріка

10 вересня учні НВК “Боянська гімназія” святкували 125-річницю з дня народження видатного кінорежисера і письменника О.Довженка, відомого фільмами “Звенигора,” “Арсенал,” “Земля”,а також нереалізованими сценаріями ,які перетворилися на повноцінні літературні твори -“Україна в огні “, “Зачарована Десна.”

Учні 11 класу оформили стенд, на якому був висвітлений життєвий і творчий шлях О.Довженка. Також учні 10 та 11 класів переглядали уривки з фільмів “Земля” та Ніч перед боєм “. Діти ще раз переконалися, що цитата О.Довженка “Лише сильним дано право на безсмертя ” може слугувати як кредо життя.

9 вересня 2019 року у НВК “Боянська гімназія” пройшов день, присвячений 250-ій річниці з дня народження видатного українського поета, драматурга, громадського діяча, класика нової української літератури Івана Котляревського. Протягом дня учні переглядали відеофільм “Іван Котляревський” , також учні з цікавістю брали участь у вікторині, етапи якої могли пройти лише розгадавши QR- коди. А про життєвий шлях письменника ознайомилися за допомогою гри у програмі Learning Apps.
Незабутнім для восьмикласників став перегляд мультфільму “Енеїда”.

  

В рамках місячника безпеки дорожнього руху « Увага! Діти на дорозі!» сьогодні 06.09.19 працівники сектору регулювання патрульної поліції Новоселицького відділення поліції Головного управління національної поліції в Чернівецькій області, відвідали НВК «Боянська гімназія» з метою
звернути особливу увагу учнів на причини та наслідки дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх, навели вичерпні дані стосовно необхідності безумовного виконання Правил всіма учасниками дорожнього руху, та відповіли на численні запитання учнів.

Вступ

   Реформування загальної середньої освіти передбачає модернізацію змісту освіти, що має ґрунтуватися на компетентнісному та особистісно орієнтованому підходах до навчання, а саме головне – орієнтуватися на здобуття учнями умінь і навичок, необхідних сучасній людині для успішної самореалізації у професійній діяльності, особистому житті, громадській активності.

Статтею  12 Закону України «Про освіту» визначено мету повної загальної середньої освіти – всебічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності…    http://ru.osvita.ua/legislation/Ser_osv/65024/

Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвоника!
З нагоди свята у НВК “Боянська гімназія” відбулась урочиста лінійка за участю вчителів, учнів та батьків. Також, у супроводі вихователів, гостями свята були вихованці старшої групи дошкільного підрозділу.
Після лінійки учнів чекали просторні, світлі класи на перший урок.
Незабутні враження залишила у серцях дітей розважальна програма, яка включила різні ігри, спортивні змагання, танці, флешмоби і багато-багато цікавого.

     

Продовження

Шумить, гуртує подвір’я НВК “Боянська гімназія” безліччю голосів радісних школярів. Промайнув ще один, наповнеий різноманітними подіями, навчальний рік.Відбулося Свято останнього дзвоника!

Почесним гостем на урочистій лінійці була Панасюк Жакліна Флорівна, головний спеціаліст відділу освіти Новоселицької районної державної адміністрації.

Були нагороджені почесними грамотами і подяками кращі учні гімназії – її гордість та надія та педагоги за професійні успіхи. Також НВК “Боянська гімназія” несе почесне звання “Флагман освіти Новоселиччини”.

Зі школою прощалися учні 11 класу, пролунав останній дзвоник. Ми бажаємо випускникам легкої життєвої дороги, а школярам гарного відпочинку!

   Продовження

                                                          “Adio, Drag Abecedar”
Primele litere le-am învăţat la şcoală. Şi tot la şcoală am citit şi prima carte în viaţa noastră – Abecedarul. E cartea-deschizător de drumuri pentru fiecare dintre noi. Din ea am luat ce a fost mai bun şi mai frumos.
Micuţii din clasa întâi de la СIE „Gimnаziul Boian” au organizat o minunată sărbătoare „Adio, drag Abecedar!”, la care au fost invitaţi elevii şi profesorii şcolii, precum şi părinţii . Au fost clipe frumoase împletite în cântece, dansuri şi poezii. Clipe ce se vor păstra pentru tot restul vieţii în inimile micuţilor şi-n sufletele părinţilor.

  

Продовження

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com