Цуркан Віоріка

 Вже восьмий рік підряд, у перші жовтневі дні, Буковинська Мала академія наук гостинно відкриває древі для першокурсників. Так, і цього року, 12 жовтня 2018 року, в Мармуровій залі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича відбулися урочистості Посвяти в слухачі Буковинської малої академії наук учнівської молоді – 2018, на якій брали участь і учні нашого закладу: Фалка Кароліна, Тома Зоріна та Гаврілку Тетяна.
Слухачі БМАНУМ починають навчання з завтрашнього дня. Першокурсникам побажали успіхів у навчанні, натхнення у наукових пошуках та багато звершень на славу Україні.
Буковинська Мала академія наук – це особливий світ формування сучасного школяра як культуромовної особистості. Саме тут юні науковці здобувають знання та підготовку, необхідні для подальшого розвитку нового покоління українців.
Продовження

Одне з найголовніших завдань сімї протягом певного періоду часу, є підготовка дитини до школи, яка полягає в тому, щоб сприяти її нормальному фізичному розвитку та заохочення дитини до навчального процесу.

Значне місце у виховання має зайняти процес налаштування дитини на школу, на навчальну працю, тобто формування її психологічної підготовленості до нової діяльності. Батькам треба пам’ятати, що головним у даній діяльності мають стати найрізноманітніші засоби заохочення, а не примусу. Сам процес навчання має бути зацікавленим дитиною, не сформований із словами « Так треба», а повинен приносити дитині задоволення та бажання навчитися. Переконувати малюка, що навчання в школі – це серйозна та цікава праця, в результаті якої дитина пізнає багато нового та корисного. Продовження

Визначення адаптації:

Адаптація-це пристосування організму людини до нових умов, що змінилися. У нашому випадку для дитини-першокласника змінюється дуже багато: нова територія, яку належить освоїти, нове приміщення, в якому буде проходити велика частина дня, новий дорослий або дорослі (вчителі), які будуть поруч, новий колектив дітей зі своїми правилами, виклики та завдання, з якими доведеться справлятися .

Для того щоб адаптація дитини пройшла успішною, треба звернути увагу простір, відносини, нові завдання. Вчені вважають, що до тих пір, поки дитина фізично не досліджує простір школи, що не зробить її своєю територією, йому важко буде психологічно освоїтися на новому місці. Продовження

Які ж вікові межі підліткового віку? Скільки років підлітку? Основним критерієм для періодів життя людини є не календарний вік, а анатомо-фізіологічні зміни в організмі. Статеве дозрівання визначає межі підліткового періоду. Це супроводжується раптовим збільшенням зросту, змужнінням організму, розвитком вторинних статевих ознак.

Підлітковий вік – складний і багато в чому суперечливий період життя дитини. Різкі фізіологічні та психологічні зміни особливо впадають в очі батькам та педагогам. Підлітковий вік – період кризи в розвитку особистості дитини.

Особливості особистості підлітка можна досить точно охарактеризувати двома словами – прагнення до самостійності. Воно накладає відбиток на всі сторони особистості, поведінку та відчуття. Восьмикласники знаходяться третьому етапі розвитку самостійності: «Намагаюся бути самостійним, хоча не дуже вмію». Даний етап супроводжується наступними моментами: Продовження

ТРИВОЖНІСТЬ – індивідуально – психологічна особливість,

яка виявляється в схильності людини до переживання

стану тривоги при очікуванні несприятливого розвитку подій.

Тривожністю зазвичай називають підвищену схильність випробовувати побоювання і занепокоєння. У якихось ситуаціях тривога виправдана і навіть корисна: вона мобілізує людини, дозволяє уникнути небезпеки або вирішити проблему. Це так звана ситуативна тривожність.http://psychologis.com.ua/Trevozhnostq.jpg

Але буває, що тривога супроводжує людину у всіх життєвих обставинах, навіть об’єктивно благополучних. Тобто стає стійкою рисою особистості.

Така особистість відчуває постійний жах, невизначене відчуття загрози. Будь-яка подія сприймається як несприятливий і небезпечний.

Тривожна дитина постійно пригнічена, знаходиться насторожі, йому важко встановлювати контакти з оточуючими. Світ сприймається як страшний і ворожий. Поступово закріплюється занижена самооцінка і похмурий погляд на своє майбутнє. У цьому випадку мова йде про підвищеної тривожності.

Звідки береться підвищена тривожність? Продовження

Відзначення Дня туризму вже стало традиційним для нашої школи. Третій рік поспіль ми в кінці вересня або на початку жовтня, вибираючи гарний погожий день, організовано, всією шкільною родиною вирушаємо у туристичний похід до лісу. Отож сьогодні всі учні від 5 по 11 класу із своїми класними керівниками, після тижневої підготовки відбули до місця проведення активного та цікавого відпочинку – лісу, що знаходиться неподалік села Бояни.

 Всі учні школи приймали активну участь у цих конкурсах, із захопленням вступали у боротьбу із своїми конкурентами та безмежно раділи за себе та свій клас, коли перемагали.

Продовження

Сьогодні відмічали «День чистих рук». 🙌 Оххх і насичений видався день!!! 🔶 Ми підготували агітку «Чисті руки – врятують життя» і роздавали сьогодні всім по школі
🔷 Звичайно намалювали тематичний малюнок та гідно захистили його
🔶 За круглим столом обговорили важливість гігієни рук
🔷Ну і під кінець цього чудового дня ми виконали практичну роботу «Мий руки ретельно
Я надіюсь цей день не пройшов безслідно і відобразить в памя‘ті учнів багато корисного.

 

Продовження

Наша гордість
Корисні посилання
000webhost logo