Плаксива Родіка

     

Se ştie faptul că, primăvara nu vine numai în natură, ci şi în sufletele noastre, aducând bucurii nemărginite tuturor .
Sărbătoarea de 8 Martie de anul acesta a fost un bun prilej pentru copiii compartimentului preşcolar „Gimnaziul Boian” să-şi omagieze mamele, bunicile, surorile şi pe toate femeile din lume. Продовження

З першого дня життя людини – поруч мати. Вона доглядає, годує і допомагає пізнавати світ своїй дитині. Вона навчає цінувати це життя таким, яким воно є, бачити радощі і прикрощі, прагнути завжди до чогось кращого.
8 березня люди в нашій країні відзначають Міжнародний жіночий день.У цю дату всі жінки приймають вітання. Продовження

Любов… Це почуття надихає,окриляє, наповнює наші серця добром, світлом. Її можна проявити по-різному:словами, вчинками, жестами. Так сьогодні, у дошкільному підрозділі НВК “Боянська гімназія” діти старшої групи разом з вихователькою Вешка М. М., виготовили валентинки у які вклали частинку своєї любові, та порадували ними своїх близьких.
Тож якщо у кожному серці буде жити любов, світ стане набагато добрішим, світлішим і радіснішим. Любіть життя, і все, що з ним пов’язане, і воно вам посміхнеться та подарує багато сюрпризів.

  Продовження

 

Природа залишає свій слід в душі дитини тому, що вона всебічно впливає на всі її почуття. Радість викликає і яскраве сонце, і зелений листочок, і маленька  комаха, і велика тварина. Все нове в природі викликає у малечі велику цікавість. Світ великий, а дитина мала, і досвід її обмежений. Але вона сама намагається дізнатися про те, що її цікавить. Тому ми, дорослі, повинні допомогти дитини отримати елементарні знання про природу, що відображають дійсність, які згодом стануть базою формування матеріалістичного світогляду. Продовження

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com