Без категорії

З нагоди 74-ої річниці  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам яті та примирення,  з метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні,  увічнення пам`яті про загиблих воїнів та жертв війни, в закладі традиційно відбулися відповідні урочистості.

Продовження

 

                                       Люби свою сорочку шиту                                         

В ній України вся родина.

Легенду бережи нажиту,

Вона, – як життєдайна днина!

 

 

Продовження

 

 

 

 

 

 

12 квітня 2019 року на теренах Новоселицького району відбувся семінар начальників органів управління освітою райдержадміністрацій, ОТГ, міських рад, відповідальних за освіту в ОТГ, завідувачів районних методичних кабінетів, голів районних/ міських профспілкових організацій працівників освіти, з проблеми: «УПРАВЛІНСЬКІ АСПЕКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПЕДАГОГІКИ ПАРТНЕРСТВА ЯК КЛЮЧОВОГО КОМПОНЕНТУ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ В УМОВАХ ПРОЦЕСІВ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ».

 

Продовження

Absolvenții gimnaziului nu uită de lăcașul în care au învățat, locul, de unde și-au luat zborul în lumea mare. Ca dovadă, studentul Universității de arte vizuale și dizain «George Enescu» din Iași – Cristian-Ion Bota a venit cu ajutor profesional la oformarea cabinetului de geografie.
A lucrat cu multă dragoste, dăruire de sine, entuziasm, responsabilitate. Aceste calități le-a primit de la părinți și au fost dezvoltate pe parcursul anilor de școală. Mulțumiri și succese frumoase mai departe!

Конкурс-гру «Кенгуру» в нашій школі із задоволенням організовується кожного року. Він був започаткований у 80-х роках ХХ ст. в Австралії і швидко набув світової популярності. Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики.
Традиційно конкурс “Кенгуру” проводиться в третій четвер березня. В цьому році цей день припав на 21 число. В конкурсі прийняли участь 28 учнів нашої школи. Ми щиро вітаємо всіх учасників конкурсу, а також батьків та вчителів. Всіх тих, хто з «Кенгуру» зазирнув до світу математики і тих хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки.

В рамках співпраці НВК “Боянська гімназія” з Корпусом миру США в Україні 15 березня 2019 року у НВК “Боянська гімназія” було організовано і проведено семінар – тренінг для вчителів англійської мови з метою ознайомлення вчителів з особливостями інклюзивного навчання в системі освіти та сформулювати толерантне ставлення до впровадження інклюзивного навчання у закладах освіти. Продовження

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com