Позакласні заходи

Незабаром настане час новорічних свят, під час яких ми звертаємось зі словами привітань до своїх друзів, знайомих, колег, бажаючи їм щастя, здоров‘я і всього найкращого.
НВК «Боянська гімназія» отримавши естафету від Боянської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучався до акції «Новий Рік challenge” та передає естафету Новоселицькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів.
Всім веселих Новорічних та Різдвяних свят!
#NYchallenge

Незабаром настане час новорічних свят, під час яких ми звертаємось зі словами привітань до своїх друзів, знайомих, колег, бажаючи їм щастя, здоров‘я і всього найкращого. НВК «Боянська гімназія» отримавши естафету від Боянської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучався до акції «Новий Рік challenge” та передає естафету Новоселицькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів. Всім веселих Новорічних та Різдвяних свят!#NYchallenge

Posted by Boian Gimnazia on 2018 m. gruodžio 4 d., antradienis

Проведення Міжнародного дня інвалідів направлено на звернення уваги до проблем інвалідів, захист їхньої гідності, прав і благополуччя.  Учні НВК “Боянська гімназія” за допомогою відеоролику відчули, що поряд з ними живуть люди, фізичні можливості яких обмежені.
Люди з обмеженими можливостями – це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. До цієї категорії належать діти, люди пенсійного віку та інваліди.

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, в помещении  На данном изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении

У рамках тижня початкових класів у п’ятницю був проведений захід під гаслом «Чи знаєш ти?». Учні дізнались багато корисної інформації про зиму, про святкування зимових свят у різних країнах та історію їх походження.

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении

 

Щорічно, в останню суботу листопада, народ України вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932- 1933 рр., який по правді отримав назву, як акт геноциду проти українського народу.
Заступник директора з виховної роботи Семенюк Г.М. та бібліотекар Булай Д.Г. оформили виставку літератури та документів, які висвітлюють події 1932-1933рр. Під час проведення заходу, присвяченому
пам’яті жертв Голодомору, учні 8 класу Михайло Кошман та Марія Топорівська, під керівництвом вчителів історії Бота А.В. та Гавка К.Г., підготували інформації про причини, розгортання та наслідки цієї великої трагедії. Також учні переглянули документальний фільм «Голодомор 1932-1933рр».
Була запалена свічка пам’яті.

    На данном изображении может находиться: 4 человека, в помещении     На данном изображении может находиться: 3 человека, в помещении

На данном изображении может находиться: 17 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении   Сьогодні 27 листопада Україна відзначає 155 – річницю з дня народження величавої буковинської зірки – Ольги Юліанівни Кобилянської. Учні 5, 6 та 10 класів НВК « Боянська гімназія» вшанували пам‘ять цієї мудрої жінки.
Її називали «гірською орлицею» за горде серце, «пишною трояндою в саду української літератури» – за яскраву матафоричність бачення. Себе ж вона називала скромно і просто – «робітницею свого народу», девізом життя якої були слова: «Що люблю, люблю вже навіки».

 

А сьогодні, учні початкових класів презентували свої малюнки на тему : «Прийшла зима» .
Діти передали у своїх малюнках святковий настрій, веселих і щасливих людей.
Всі діти старалися передати чарівність і красу зими, відобразити зимову казкову феєрію рідного міста, рідного краю, любов до природи. Учні зобразили її такою, якою бачать. Усі малюнки були представлені на виставці під назвою «Прийшла зима!».

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com