Об’днання “КРЕДО”

   19 квітня у приміщенні  НВК «Боянська гімназія» відбулася дружня зустріч дев’ятикласників з учнями  Припрутського НВК. Дуже гостинно учнів 9 класу Припрутського НВК  зустріла  директор школи Гавка С.Д. та класний керівник Молдован О.В.

З самого початку гості були присутні на святі вшанування обдарованих учнів «Крок до зірок». Після цього гості з захопленням переглянули  відеофільм про сучасне життя НВК «Боянська гімназія».

А далі почалось найцікавіше! Учні 9 класу представляли своїх товаришів, переглядаючи слайди “Наше шкільне життя” та провели  інтелектуально – розважальний конкурс «Хто зверху», яка одразу захопила всіх присутніх гумором та цікавими конкурсами.  Команда хлопців та дівчат продемонстрували свій інтелект, увагу та команду єдність. Учні багато спілкувалися між собою.

Зустріч пройшла на високому рівні позитиву і співдружності! Продовження

   Кожен день ми зустрічаємо десятки людей. Тих, хто відрізняється від нас, ми боїмося. Ми прискорюємо крок, відвертаємося, вдаємо, що їх не існує.

Будь ласка, не відводьте очей. Придивіться, ви побачите, які красиві ці люди. Скільки щирості в їх посмішці, скільки бажання бути почутими, щоб їх зрозуміли, скільки тепла в їх обіймах, скільки музики в їх словах. Ви побачите, скільки любові вони несуть цього світу. Ви побачите один раз і вже ніколи не зможете їх розлюбити. Продовження

«Дивосвіт дитячих талантів» – це можливість для кожної дитини показати творчі здібності. Школярі дивували присутніх своїми співами, танцям, та емоційним художнім читанням.

Концерт вразив своєю емоційністю, щирістю, багатогранністю дитячих здібностей. Додому школярі повернулися втомленими, але дуже щасливими.

 

 

 

Продовження

    Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх та веселощі.

Новорічні ранки у нашій школі традиційно збирають учнів у чарівно прикрашеному актовому залі, біля розкішної ялинки. Цього року у заході брали участь не лише учні початкової школи, а й середньої та старшої.
Учні початкової школи порадували гостей свята творчими сюрпризами, учні 5-6 класів готували новорічні кліпи, 7-8 класи – святковий карнавал, 9-11 класи – новорічний КВК.
Веселощі, жарти, танці, співи, хоровод, вітання Діда Мороза, Снігуроньки… Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

    

    

Учнівський колектив щиросердно вітає всіх з Новим роком!

   З 04.12 по 08.12.2017 року в закладі проведено тиждень Збройних Сил України. До виконання плану тижня Збройних Сил України були залучені всі учні та вчителі закладу. Вчитель історії Гавка К.Г. з учнями 9-11 класів працював над оформленням стенду : «6 грудня – День Збройних Сил України». Бібліотекар Семенюк Г.М. оформила в бібліотеці книжкову виставку: «З історії розвитку українського військового мистецтва». Педагог-організатор Цуркан В.Д. та класні керівники 5-7 класів провели розважально-спортивний конкурс : «Нумо, хлопці!». Учасники гуртка «Влучний стрілець», керівник Гавка Г.С., змагалися у стрільбі на влучність, перемогла команда учнів 11 класу.
Вчитель предмету ЗВ Гавка Г.С. організував для учнів 8-11 класів зустріч з представником районного військкомату, учасником АТО Бойко Василем Анатолійовичем. Уважно, із захопленням учні слухали розповідь Бойко В.А. про події на сході України, про його участь у бойових операціях. Також він проінформував учнів про переваги контрактної служби у ЗСУ, про забезпечення військових строкової військової служби та учасників АТО. Професійно та змістовно Бойко В.А. відповів на численні питання учнів. Зустрічі закінчилась спільною фотографією. Продовження

  Зустріч Нового року пов’язана в нашому житті із  зеленою красунею- ялинкою. Ми до неї звикли і рідко замислюємося над тим, у що обходиться природі наше бажання прикрасити живим деревом свою квартиру. І як гірко буває бачити , що вже в перших числах січня стрункі деревця викинуті на вулицю. З метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи. Учні НВК “Боянська гімназія”7 грудня 2017 року на базі Новоселицького Будинку дитячої творчості взяли участь у традиційному районному конкурсі «Новорічна композиція». Продовження

Наша гордість
Корисні посилання
000webhost logo