Наукове товариство “Еврика”

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України – найбільш масовий та значущий захід країни, спрямований на формування в інтелектуально-обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду, оволодіння методами наукового пізнання дійсності, а також на активізацію її дослідницького інтересу.

З метою виявлення, розвитку наукової та дослідницької експериментальної діяльності учнів 17 січня 2018 року в НВК «Боянська гімназія» відбувся шкільний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАН та членів шкільного наукового товариства «Еврика». Учнями закладу було представлено та захищено 5 робіт у секціях «Історія», «Математика», «Румунська мова», «Українська література» та «Англійська мова»: Продовження

    Administrația CIE  «Gimnaziul Boian» aduce sincere felicitări participanților și câștigătorilor olimpiadelor raionale pe obiecte cu rezultatele obţinute:

Locul I

Falca Carolina, cl. 7 – limba și literatura ucraineană

Migalcean Aelita, cl. 10 – limba și literatura ucraineană, limba și literatura română

Locul II

Falca Carolina, cl. 7 – limba și literatura română

Bota Mihai, cl. 8 – limba și literatura română Продовження

 Вже сьомий рік підряд, у перші жовтневі дні, Буковинська Мала академія наук гостинно відкриває древі для першокурсників. Так, і цього року, 12 жовтня 2017 року, в Мармуровій залі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича відбулися урочистості Посвяти в слухачі Буковинської малої академії наук учнівської молоді – 2017, на якій брали участь і учні нашого закладу: Мельник Юліана, Морар Аліна та Дирда Марія.

З добрим напутніми словами до нових слухачів академії звернулися почесні гості та директор БМАН УМ  Тріска Марія Костянтинівна, які запевнили, що їхнє навчання в академії не пройде просто так і невдовзі вони реалізують себе на науковій ниві. Всіх нових слухачів посвятили в «манівців» і через наукових керівників передали посвідчення державного зразка. Продовження

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com