Учням

Сьогодні 18 лютого учні НВК “Боянська гімназія” долучилися до проведення Всеукраїнської тихої акції “Ангели пам’яті” , виготовши паперових янголів і вшанувавши мирних людей, героїв України, які віддали своє життя…

Продовження

 

  День святого Валентина – найромантичніше  свято!

   У всьому світі його відзначають як день любові: хлопці та дівчата, чоловіки і жінки обмінюються валентинками- вітальними листівками у формі сердечок.

   Сьогодні в НВК «Боянська гімназія»  ще з самого ранку панувала романтична  святкова  атмосфера. Приміщення гімназії було прикрашене кольоровими квітами, валентинками, сердечками, стіннівками.

 

    

Учні 4- А класу виготовили валентинки власноруч щоб подарувати найріднішим і висловити свою любов і вдячність! Продовження

Всесвітній день радіо (англ. World Radio Day) — свято, що відзначається щорічно 13 лютого. Тому сьогодні учні 3 класу разом з  Басараба Л.Т. підготували презентацію та розмалювали малюнки на цю тему. Дякую учням що познайомили нас з історією його відкриття!

    Продовження

CIE “Gimnaziul Boian”, invită toți absolvenții sâmbătă, 2 februarie 2019, ora 16.00 la tradiționala sărbătoare ”Întâlnirea cu absolvenții”.

În mod special sunt invitați absolvenții promoțiilor anilor 1959, 1969, 1979, 1989, 1999, 2009, 2014, 2018.

Сьогодні солодке свято – Міжнародний день ескімо у НВК «Боянська гімназія»

Вершкове морозиво на паличці покрите шоколадною глазур’ю є улюбленим десертом багатьох. Тож не дивно, що у світі навіть святкують День ескімо.
Учнів 1-4 класів ознайомились з історією свята та намалювали улюблене ескімо, також взяли участь в опитуванні, яке показало , що всі діти полюбляють ескімо та знають, з чого його готують. Продовження

    Argintul sclipitor al iernii ornamintează respectabilul jubileu de 85 de ani al fostului director al școlii din Boian-Hlinița profesor, Pintilei S. Bilețchii.
Vă aducem cele mai sincere felecitări și urări de bine și sănătate.
Dumnevoastră sunteți Cel cu care, fiecare dintre noi, a început lecția vieții.
Vă dorim să purtați și în continuare cu cinste și demnitate onorificul titlu de semănător al Cunoștințelor, Frumosului și Binelui. Продовження

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com