Батькам

З першого дня життя людини – поруч мати. Вона доглядає, годує і допомагає пізнавати світ своїй дитині. Вона навчає цінувати це життя таким, яким воно є, бачити радощі і прикрощі, прагнути завжди до чогось кращого.
8 березня люди в нашій країні відзначають Міжнародний жіночий день.У цю дату всі жінки приймають вітання. Продовження

Сьогодні 18 лютого учні НВК “Боянська гімназія” долучилися до проведення Всеукраїнської тихої акції “Ангели пам’яті” , виготовши паперових янголів і вшанувавши мирних людей, героїв України, які віддали своє життя…

Продовження

 Учні НВК “Боянська гімназія” зустрілися з учнями   Припрутським НВК на святі День Святого Валентина, брали участь у конкурсі “Ідеальна пара”, підготували неймовірні музичні та танцювальні номери. Також впродовж тижня працювала “Пошта Святого Валентина”, яка сумлінно відправляла валентинки адресатам.

 

 

 

 

  День святого Валентина – найромантичніше  свято!

   У всьому світі його відзначають як день любові: хлопці та дівчата, чоловіки і жінки обмінюються валентинками- вітальними листівками у формі сердечок.

   Сьогодні в НВК «Боянська гімназія»  ще з самого ранку панувала романтична  святкова  атмосфера. Приміщення гімназії було прикрашене кольоровими квітами, валентинками, сердечками, стіннівками.

 

    

Учні 4- А класу виготовили валентинки власноруч щоб подарувати найріднішим і висловити свою любов і вдячність! Продовження

Любов… Це почуття надихає,окриляє, наповнює наші серця добром, світлом. Її можна проявити по-різному:словами, вчинками, жестами. Так сьогодні, у дошкільному підрозділі НВК “Боянська гімназія” діти старшої групи разом з вихователькою Вешка М. М., виготовили валентинки у які вклали частинку своєї любові, та порадували ними своїх близьких.
Тож якщо у кожному серці буде жити любов, світ стане набагато добрішим, світлішим і радіснішим. Любіть життя, і все, що з ним пов’язане, і воно вам посміхнеться та подарує багато сюрпризів.

  Продовження

Всесвітній день радіо (англ. World Radio Day) — свято, що відзначається щорічно 13 лютого. Тому сьогодні учні 3 класу разом з  Басараба Л.Т. підготували презентацію та розмалювали малюнки на цю тему. Дякую учням що познайомили нас з історією його відкриття!

    Продовження

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com