Архів за: Вересень 2017

   День вчителя завжди є особливим для кожного, хто пов’язав своє життя з цією благородною професією. Тому цей день завжди проходить в нашій школі теж по-особливому. Із самого ранку в кожному класі панує особлива святкова атмосфера, в коридорах гамірно, всі посміхаються, всі святково вдягнуті, у всіх чудовий настрій. І кожного року випускники школи готують якусь родзинку-сюрприз до цього дня. Продовження

  Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

 

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Продовження

Дитинство – це вік, де найглибша радість може бути чистою посмішкою. Дитинство – особливий світ, повний світла і гармонії, світ, повний спокою і радості. Ті які поруч з нашими дітьми день за днем, сьогодні святкують свій професійний день, «День дошкілля».
Ми бажаємо вам терпіння та мужності, здоров’я та щастя та щоб виконувались всі ваші мрії !
Вихованці дошкільного підрозділу разом з учнями 4-го класу організували флешмоб «Ми любимо, тебе дитячий наш садок», висловлюючи тим свою величезну любов до всіх працівників дошкільного підрозділу НВК «Боянська гімназія».

Продовження

Під час місячника безпеки руху в вересні 2017 року у дошкільному підрозділі НВК «Боянська гімназія», з метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму було проведено наступні заходи: обладнано та поновлено тренувальний майданчик з правил дорожньо-транспортного руху, оновлено куточки безпеки руху в кожній віковій групі. Продовження

Відповідно до листа Чернівецького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ від 18.08.2017 №217, “Про організацію Олімпійського уроку та Олімпійського тижня» в дошкільному підрозділі НВК «Боянська гімназія» з 11 по 15 вересня пройшов “Олімпійський тиждень”. Продовження

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com