Архів за: Жовтень 2017

На вулицях нашого села оселилася осінь, яка своїм золотим пензликом розмальовує листя дерев і квітів. Різнобарв’я кольорів надихнуло влаштувати виставку осінніх композицій, яка наразі проходить в нашому закладі.

Багато чого цікавого можна зробити з матеріалів, які дає нам матінка-природа! Іноді ми не замислюємося, яке це диво – наша природа, які кольори вона нам дарує в різні пори року. А осінь чи не найбільш влучний час для проведення таких виставок. Продовження

     Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

Український центр оцінювання якості освіти затвердив наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Продовження

 Вже сьомий рік підряд, у перші жовтневі дні, Буковинська Мала академія наук гостинно відкриває древі для першокурсників. Так, і цього року, 12 жовтня 2017 року, в Мармуровій залі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича відбулися урочистості Посвяти в слухачі Буковинської малої академії наук учнівської молоді – 2017, на якій брали участь і учні нашого закладу: Мельник Юліана, Морар Аліна та Дирда Марія.

З добрим напутніми словами до нових слухачів академії звернулися почесні гості та директор БМАН УМ  Тріска Марія Костянтинівна, які запевнили, що їхнє навчання в академії не пройде просто так і невдовзі вони реалізують себе на науковій ниві. Всіх нових слухачів посвятили в «манівців» і через наукових керівників передали посвідчення державного зразка. Продовження

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com