Архів за: Листопад 2017

     Формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят – одне з найактуальніших завдань роботи педагогічного колективу дошкільного підрозділу НВК «Боянська гімназія».
Формування відповідального ставлення до власної безпеки має відбуватися на всіх етапах життя людини, а розпочинати його варто з раннього дитинства. Дорослі (педагоги, батьки) основну свою місію здебільшого бачать у тому, щоб захищати та оберігати дитину, але дуже важливо – підготувати її саму до реального життя, насиченого різними подіями, зустрічами, ситуаціями, подекуди небезпечними. Тобто навчити дитину безпечно поводитись самостійно у довкіллі (предметному, природному, соціальному). Продовження

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, в дошкільному підрозділі, 29 листопада, був проведений день «Дитина серед людей».
В групах на заняттях для перегляду дошкільнятам були запропоновані презентації «Обережно електроприлади», «Один удома», «Мій будинок – небезпечні предмети», «Правила поведінки при пожежі».. Діти запам`ятали правила поводження з електроприладами, сірниками, шукали вихід із проблемних ситуацій, відгадували загадки на тему – небезпечні предмети вдома, допомогли героям вистави через гру загасити полум’я.

Продовження

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com