Архів за: Березень 2018

   Кожен день ми зустрічаємо десятки людей. Тих, хто відрізняється від нас, ми боїмося. Ми прискорюємо крок, відвертаємося, вдаємо, що їх не існує.

Будь ласка, не відводьте очей. Придивіться, ви побачите, які красиві ці люди. Скільки щирості в їх посмішці, скільки бажання бути почутими, щоб їх зрозуміли, скільки тепла в їх обіймах, скільки музики в їх словах. Ви побачите, скільки любові вони несуть цього світу. Ви побачите один раз і вже ніколи не зможете їх розлюбити. Продовження

Міжнародний день щастя покликаний показати, що щастя – одна з найголовніших цілей людства. Був організований флешмоб для учнів 1-4 класів “Побажаймо щастя всім – хай воно приходить”

До дошкільного підрозділу НВК “Боянська гімназія” завітав Чернівецький академічний обласний театр ляльок з неймовірно цікавим та пізнавальним для дітей виставою”Сірничок- малючок”.  Продовження

«Дивосвіт дитячих талантів» – це можливість для кожної дитини показати творчі здібності. Школярі дивували присутніх своїми співами, танцям, та емоційним художнім читанням.

Концерт вразив своєю емоційністю, щирістю, багатогранністю дитячих здібностей. Додому школярі повернулися втомленими, але дуже щасливими.

 

 

 

Продовження

       Уже традиційно у перший тиждень березня в нашій школі урочисто проходить Тиждень української мови та літератури, приурочений до Шевченківських днів.

Найрізноманітніші заходи з нагоди Шевченківських днів тривали упродовж тижня. Це і конкурси, й вистави, і години спілкування, і книжковий вернісаж, і усний журнал.

Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ життя і долі Кобзаря.

З нагоди відкриття Тижня української мови та літератури вчителі-словесники виготовили виставки малюнків на тему: «Шевченко – художник», «Ми тебе не забули, Тарасе!». Саме слова Тараса Шевченка стали девізом усього тижня «І возвеличимо на диво/ І розум наш, і наш язик…».

Окрім того, був проведений конкурс виразного читання поезій про Тараса Григоровича Шевченка «Якби ти нас, Тарасе, чув…». Кожен клас представив своїх читців, які змагалися за першість. Учасники конкурсу прагнули інтонаційно передати авторське переживання та виявили артистичність. Продовження

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com