Архів за: Вересень 2018

     День Дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості.

         Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

На урочисте свято «Щасливе дитинство», зібрались усі вихованці та співробітники дошкільного підрозділу. До відзначення Всеукраїнського дня дошкілля долучилися  і діти  молодших класів адже виховуються поруч зі своїми маленькими друзями. На святі малята продемонстрували свої здібності у співах і танцях. У цей день лунали щирі вітання і дітям, і вихователям, помічникам вихователів, кухарям, медсестрам та всім-всім, хто допомагає маленьким громадянам України зростати і пізнавати світ.

Продовження

    Час розставляє все на свої місця, кожному дає відповідну історичну оцінку. Сьогодні праці В.Сухомлинського перевидаються не тільки в Україні, але й за кордоном, їх не лише читають, а й вивчають.

Вивчають Сухомлинського, прислухаються до його мудрих порад та настанов політики і бізнесмени, науковці і економісти, правознавці та програмісти, лікарі і вчителі, – всі, кому небайдуже майбутнє нашої країни – діти.

Першою сходинкою становлення маленької дитини є дошкільний навчальний заклад. Головним завданням педагогічного колективу дошкільного підрозділу НВК «Боянська гімназія» є формування повноцінної особистості дитини через розкриття її природних здібностей, розвиток її інтелекту та креативності, формування її духовності та соціальної компетентності. В цьому педагогам допомагають ідеї, думки та напрацювання В.Сухомлинського, його творча спадщина. Педагоги залучають дітей до світу загальнолюдських цінностей, навчають застосовувати їх на практиці. Відбувається формування основ духовно-морального спрямування відповідно до витоків народної культури та педагогічної спадщини педагога-гуманіста В.О.Сухомлинського. Педагогічний колектив розглядає виховання основ духовно-морального спрямування як активну соціально корисну діяльність. Продовження

Після довготривалих канікул маленькі першачки НВК «Боянська гімназія» прийшли до школи, де на них чекав сюрприз новий освітній простір.
Відтепер яскраво розмальована підлога коридору манить школярів до рухливих та цікавих ігор.

   Продовження

21 вересня, по всьому світі відзначають Міжнародний день миру. Учні 1-4 класів взяли участь у флеш-мобі “Ми за мир”.
У цей день бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Бажаємо Вам миру в усьому ‒ миру в сім’ях, миру в серцях та миру в нашій рідній Україні!

 

З 10 по 14 вересня 2018 року в стінах нашої школи проходив тиждень біології, в якому активну участь взяли учні 5- 11 класів. Протягом предметного тижня відбулося ряд заходів, які були спрямовані на активізацію пізнавальної діяльності учнів з даного предмету, а також здібні і талановиті учні школи показали свій високий рівень підготовки і зацікавленості до біології.
14.09.2018 на вечорі для старшокласників «Останній герой» зустрілися дві команди «Леви» і «Орли». Члени команди показали свій інтелект, ерудицію, творчість при участі у різноманітних конкурсів. То дійсно був марафон, де учні показали глибокі знання з біології, свої творчі здібності. Але в ході важкої боротьби «Останнім героєм» стали аж два переможця Морар Аліна, учениця 10 класу та Мігальчан Аеліта, учениця 11 класу.

 

Продовження

Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року! Бажаю міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!

Успіхів Вам у праці та навчанні.

   Продовження

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com