Архів за: Жовтень 2018

Caritatea înseamnă, printre altele, putere de a da ajutor celor bolnavi, celor suferinzi şi celor săraci. „Pilda bunului samiritean” ne învaţă că noi trebuie să ajutăm pe cei nevoiaşi, indiferent dacă ei ne sunt prieteni sau nu. 
În această pildă, Salvatorul a spus că un om călătorea către un alt oraş. Pe drum, el a fost atacat de tâlhari. Aceştia i-au furat hainele şi banii şi l-au bătut, lăsându-l aproape mort. Mulţi oameni au trecut pe lângă el, dar nu l-au ajutat. Totuşi, un om simplu, care era dispreţuit de alţii, a trecut şi, cînd a văzut omul căzut i s-a făcut milă.
Îngenunchind alături de el, omul bun i-a legat rănile şi l-a dus călare pe un măgăruş la un han. L-a plătit pe hangiu ca să aidă grijă de om până când acesta se va însănătoşi.

Продовження

Ходить осінь по садах

Ходить усміхається

Ніби в казці швидко так

Кольори міняються

Під таким гаслом пройшло свято Осені у НВК «Боянська гімназія» . Учні 2-А класу  із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Саме  ось  такі  заходи  допомагають  виховувати  у  серці  дитини самоповагу,  стриманість,  толерантність,  почуття  радості  за  друга. A напам’ять  про чудові  хвилини  балу  залишаться  чудові  фотографії. Продовження

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій 26 жовтня 2018 року в школі відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі.

Після включення звукової сигналізації (три довгих дзвінки), яка сповістила працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи, учні організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, шкільного спортивного майданчика, на якому шикувалися по класах, де педагогами терміново проводилась перекличка за класними журналами й повідомлялось про наявність дітей  в класі (на цей день) та про кількість евакуйованих.

Евакуація  проведена вдало, адже учні та працівники школи в достатньо короткий проміжок часу (5 хвилин) організовано, без паніки та скупчень залишили приміщення школи. Продовження

Пожежники – захисники життя і здоров’я людей. Це мужні, безстрашні спритні люди. Пожежники готові до героїчного вчинку кожний день.

В рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» учні 5-11 класів відвідали пожежну частину. Метою екскурсії було знайомство з правилами пожежної безпеки та роботою пожежних, способами гасіння пожеж, транспортом спеціального призначення.

Під час екскурсії співробітники служби з надзвичайних ситуацій продемонстрували школярам пожежно-рятувальну техніку, захисне спорядження пожежних, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей.

Діти дізналися багато цікавого про роботу пожежників. Можливо в майбутньому вони оберуть цю не легку професію. Продовження

Осінь – час ярмаркувати!
25 жовтня 2018 року у НВК «Боянська гымназія» вже традиційно відбувся благодійний ярмарок. Різні солодощі, різноманітна випічка, напої, канапки на будь-який смак, вареники та безліч інших смаколиків власноруч, спільно з батьками, приготували учні нашої школи. Продовження

     

        З 22.10.по 26.10. 2018 р дошкільному підрозділі НВК «Боянська гімназія» пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з метою профілактичної роботи з дітьми та їх батьками, що до попередження травматизму,поважного ставлення до безпеки людини; формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя гармонізованих з природними , технічними та соціальними чинниками, усвідомлення необхідності і вироблення правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи у соціальному середовищі. Продовження

Новоселицький районний сектор УДСНС України у Чернівецькій області та відділ освіти Новоселицької райдержадміністрації, щоб уникнути смертельних випадків та травмування серед дітей звертається до кожного громадянина району, особливо до батьків.

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

З початку року на території Новоселицького району виникло 68 пожеж. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків краянам, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди. Вже з початку року на території району загинуло 2 людей.

За статистикою, основною причиною виникнення пожеж, на яких гинуть діти, є саме дитячі пустощі з вогнем. Біда також приходить тоді, коли діти залишаються наодинці і поруч немає дорослих. Іноді достатньо декількох хвилин, щоб сталося лихо. Залишені без нагляду запальничка чи сірники поруч із легкозаймистими речами можуть призвести до трагедії. Продовження

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com