Уже традиційно у перший тиждень березня в нашій школі урочисто проходить Тиждень української мови та літератури, приурочений до Шевченківських днів.

Найрізноманітніші заходи з нагоди Шевченківських днів тривали упродовж тижня. Це і конкурси, й вистави, і години спілкування, і книжковий вернісаж, і усний журнал.

Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ життя і долі Кобзаря.

З нагоди відкриття Тижня української мови та літератури вчителі-словесники виготовили виставки малюнків на тему: «Шевченко – художник», «Ми тебе не забули, Тарасе!». Саме слова Тараса Шевченка стали девізом усього тижня «І возвеличимо на диво/ І розум наш, і наш язик…».

Окрім того, був проведений конкурс виразного читання поезій про Тараса Григоровича Шевченка «Якби ти нас, Тарасе, чув…». Кожен клас представив своїх читців, які змагалися за першість. Учасники конкурсу прагнули інтонаційно передати авторське переживання та виявили артистичність.

Цікавим для учнів 10 класу став усний журнал «Жінки у долі поета».

У рамках тижня були проведені години спілкування «І говорило полотно про муки, про його будні і про його свята» та інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко», на якій учні глибше ознайомилися із творчістю Кобзаря.

Шкільною бібліотекою була підготовлена книжкова виставка «Шевченко не поет, а голос душі українського народу».

Протягом тижня учні разом із вчителькою Гавка М.Ф. розробили цикл буклетів про життя і творчість Кобзаря.

Також в рамках тижня був оформлений стенд авторських віршів учнів початкових класів. А 13 березня була проведена прес-конференція юних шевченкознавців учнів 1-4 класів «Низький уклін, тобі, Тарасе!», на якій учні продемонстрували свої знання з приводу життєвого і творчого шляху  великого митця українського народу, а також мали змогу доторкнутися  душею і серцем до чарівних струн прекрасної шевченківської поезії, його невмирущого слова.

Різноманітні конкурси засвідчили, що учні добре знають життя і творчість Т. Г. Шевченка, виразно декламують його поезії, малюють ілюстрації до поезій Кобзаря.

 

 

 

 

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com