29 березня 2018 на базі НВК «Боянська гімназія» відбувся районний інтегрований семінар вчителів української мови та літератури, румунської мови та літератури, іноземних мов з проблеми «Підвищення рівня мовленнєвої компетентності учнів шляхом розвитку усного мовлення».

Інструктивний супровід здійснювала Гавка С.Д., директор НВК «Боянська гімназія»

Актуальність теми не викликає сумнівів, так само як і доцільність. Саме тому проведення семінару мало на меті знайти ефективні методи і форми роботи щодо підвищення рівня мовленнєвої компетентності учнів.

З метою максимально ефективного проведення семінару використано форми, що сприяють всебічному розкриттю ключової проблеми, а це: презентація досвіду роботи вчителів української мови та літератури Бузей А.В. та Гавки М.Ф., також вчителів румунської мови та літератури Семенюк Г.М., Дирди Р.М., та вчителя англійської мови Басараби К.І.

Учасники активно і творчо брали участь у діловій грі.

Гості семінару мали можливість ознайомитися з виступом Жук Л.В – вчителя логопеда, щодо роботи з дітьми з особливими потребами.

А Гончарюк Г.І. – заступник директора з науково-методичної роботи, ознайомила присутніх з роботою наукового товариства «Еврика».

На завершення інтегрованого семінару вчителі брали участь у «Колі обговорення», де ділилися своїми враженнями і підводили підсумки заходу.

 

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com