Педрада – найважливіша і найбільш демократична форма роботи педагогічного колективу з метою розв’язання навчальних проблем, удосконалення навчально-виховного процесу й підвищення професійної майстерності педагогів.

Так, 23 квітня 2018 року, відбулось засідання педагогічної ради закладу, на якій були обговорені питання про стан викладання фізичної культури у 1-11 класах,  підсумки атестації педагогічних працівників у 2017/2018 н.р. Педагогічні працівники були ознайомлені з порядком закінчення 2017/2018 навчального року та з процесом підготовки закладу до проведення державної підсумкової атестації.  Були обговорені і нововедення у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році. Також присутні були ознайомлені із станом інклюзивного навчання в закладі та організацією роботи в напрямку безпеки життєдіяльності та зміцнення здоров’я дітей у дошкільному підрозділі та формування здорового способу життя.

   Не менш важливим моментом засідання  було  обговорення питання щодо впровадження Нового Держаного стандарту початкової школи та особливостями організації  освітнього процесу у 1-х класах 2018-2019 н.р.

Під час обговорення  даних питань педагогічні працівники запропонували  свої пропозиції та обмінялись досвідом щодо організації роботи в деяких напрямках освітнього процесу. За результатами розгляду зазначених питань були прийняті відповідні рішення.

 

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com