Під час місячника безпеки руху в вересні 2017 року у дошкільному підрозділі НВК «Боянська гімназія», з метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму було проведено наступні заходи: обладнано та поновлено тренувальний майданчик з правил дорожньо-транспортного руху, оновлено куточки безпеки руху в кожній віковій групі.
У проведенні заходів у рамках місячника були залучені всі групи дошкільного підрозділу.
Вихователі молодших груп Цирдя М.В., Плаксива Р.І., Вайпан В.В. та Скрипкар Д.В. підготували рекомендації для дітей і батьків «Правила Світлофора-Моргайчика» та залучили дітей у організованих рухливих іграх.
Середня група «Бджілка» під час прогулянки спостерігала за рухом транспорту на дорозі та за пішохідним переходом, що знаходиться біля дошкільного підрозділу, а за допомогою організованих ігор вихователями Вешка М.М. та Гиза М.Ю. діти відчули себе повноцінними учасниками дорожнього руху.
Старші дошкільники сумісно з батьками приймали участь у конкурсі на найкращу схему «Безпечний шлях додому» та у конкурсі малюнків «Наш друг світлофор». Під час заняття Дитина у навколишньому світі, переглянули мультфільм «Пригоди світлофора Моргайка», герої якої нагадали дітям правила дорожнього руху. Вихователі Ніскоромна Д.В. та Гиза М.Ю. оформили куточок «Безпека на дорозі» та провели консультацію для батьків «Увага, діти на дорозі!»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com