Чотири роки, як мить, промайнули… Перший випускний запам’ятовується на все життя. Випускникам старшої групи дошкільного підрозділу НВК «Боянська гімназія» запам’ятається 1 червня 2018 року, день, коли відбулося свято “Прощавай, казкова країна”.

На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. Під урочисту музику входять діти до святкової зали, а їх – 29 випускників!

Під час подорожі дошкільнята із задоволенням виконували улюблені пісні про безтурботне дитинство, про родину,«прокручуючи» життя у дитячому садку.

Продемонстрували діти свої вміння виконувати танцювальні па, декламувати вірші, розігрувати ролі різних улюблених персонажів. А звуки прощального вальсу, повели їх з Країни Дитинства до майбуття.

Батьки винесли подяку всьому колективу за створення сімейного затишку та надання високого рівня послуг дітям.

На завершення свята дошкільнята вийшли на подвір`я із кульками в руках. Заплющивши очі, вони загадали своє найзаповітніше бажання і відпустили кульку в небо з надією, що все задумане здійсниться…

Тож побажаємо, щоб у кожного сьогоднішнього випускника в неминучому дорослому житті обов`язково здійснилася дитяча мрія.

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com