Турбота про здоров’я – це

найважливіша праця вчителя.

(Василь Сухомлинський)

 Так, діти дійсно радіють, коли настає ця чарівна пора року. Адже, саме  влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити. Одним із видів відпочинку учнів влітку є їхнє оздоровлення в пришкільних таборах.

З метою забезпечити змістовне дозвілля учнів, зміцнення їхнього здоров’я та всебічного, гармонійного розвиток особистості 29 травня в НВК «Боянська гімназія» відбулося урочисте відкриття пришкільного оздоровчого табору з денним перебуванням «Романіца».  На це свято зібралися адміністрація закладу, вихователі та  діти, які об’єднувались у загони. Кожен загін придумав собі назву, девіз та пісню.

Діти з нетерпінням чекають нового тематичного дня, оскільки для них передбачені різні конкурси, вікторини, спортивні змагання, бібліографічні години та екскурсії.

Також у рамках роботи табори учні  здійснили цікаву подорож у чарівному лісі. Діти із задоволенням відпочивали у туристичному комплексі «Сонячна долина»: відвідували зоопарк, гралися на дитячих майданчиках, збирали природний матеріал для оформлення композицій.

Дорогі учні, бажаємо і надалі вам гарного відпочинку та нових вражень!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com