День Дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості.

         Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

На урочисте свято «Щасливе дитинство», зібрались усі вихованці та співробітники дошкільного підрозділу. До відзначення Всеукраїнського дня дошкілля долучилися  і діти  молодших класів адже виховуються поруч зі своїми маленькими друзями. На святі малята продемонстрували свої здібності у співах і танцях. У цей день лунали щирі вітання і дітям, і вихователям, помічникам вихователів, кухарям, медсестрам та всім-всім, хто допомагає маленьким громадянам України зростати і пізнавати світ.

          
 

   Вихованцям дошкільного підрозділу пощастило, бо тут працюють люди, які переймаються вихованням дітей дошкільного віку, вкладають у свою працю тепло сердець, любов та творчість.

Тож нехай на серці всім завжди буде сонячно, а кожен день стане щедрим на добрі справи!

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com