В рамках спільного проекту Чернівецької ОДА і фонду освіти та розвитку Лодзького воєводства та Лодзьких товариств делегація освітян Чернівецької області до складу якої увійшла і директор  НВК «Боянська гімназія» Гавка Світлана Дінівна з 23 по 29 вересня 2018 року  відвідала з робочим візитом місто Лодзь (Республіка Польща).

Під час даного візиту керівники закладів освіти Чернівецької та Вінницької областей ознайомилися  з управлінською структурою та структурою освіти в Польщі.

Програма даного заходу була досить насиченою. Під час візиту освітяни мали змогу ознайомитись з особливостями управління приватними школами, функціонування середньої школи у системі польської освіти з діяльністю воєводсього осередку неперервної освіти та функціонування школи спортивного мистецтва. А також  зустрілись з представниками організацій, що проводять нагляд над системою освіти у м Лодзь.

Не менш цікавим  у роботі даного проекту  було ознайомлення педагогів з музеєм техніки та науки.

Під час обміну досвідом опрацювали проект «Школа в дорозі» та ознайомитись з новими технологіями навчання в системі освіти.

Внаслідок тижневого візиту-навчання до Польщі учасникам було вручено Міжнародні сертифікати.

    

    

 

 

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com