Відповідно до листа Чернівецького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ від 18.08.2017 №217, “Про організацію Олімпійського уроку та Олімпійського тижня» в дошкільному підрозділі НВК «Боянська гімназія» з 11 по 15 вересня пройшов “Олімпійський тиждень”.
Заходи були спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчали молодших дітей різним вправам. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.
Вихователі закладу в різних вікових групах провели заняття «Веселий зоопарк», «Фізкульт привіт» від звірят під осіннім сонечком», «Малята-здоров’ята», «З м’ячиками граємося, весело розважаємося», «Рух – це життя», а також з першокласниками та старшими дошкільнятами була проведена вікторина «Знавці різновидів спорту».
Тиждень був насичений спортивними розвагами, змаганнями, рухливими іграми. Так, День здоров‘я на тему: «Збережи своє здоров’я» зібрал дітей 5-го, 6-го років життя. Цікаві завдання, вправи під музичний супровід, святкова атмосфера підняли настрій та спонукали дітей до активної участі. Фізкультурний настрій панував на протязі всього Олімпійського тижня. Усі діти зрозуміли те, що у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання та віру у свої власні сили. Проведення олімпійського тижня подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com