Пов’язане зображення  Frumuseţea iernii cu albul fulgilor de nea presăraţi peste gândurile noastre, cu dulcele ecou al colindelor, cu imaginea în suflet a celor dragi ne este  alături. Ultimele zile ale anului sunt gata să treacă prin clepsidra timpului! 2019 este aproape să-şi deschidă primele file albe, necunoscute. Noul an se aşterne înaintea noastră ca un volum nescris cu 365 de pagini curate.

Dragi elevi, stimaţi profesori, părinţi! Vă urăm să le scrieţi numai cu lucruri bune, împliniri şi fericire pentru ca la sfârşitul volumului să-l citiţi cu bucurie. Vă dorim ca Anul Nou să vă dăruiască sănătate, pace în suflet şi prosperitate. Tot ce vă este de folos să se realizeze şi nimic să nu vă înnoureze “cerul” senin al vieţii! Fie ca toate visele pe care le veţi făuri în aceste zile magice de sărbatoare să se împlinească şi drumul străbătut pentru realizarea lor să vă aducă bucurie în inimi, iar în case, fericire şi belşug.

La Mulţi Ani!!!

             Administraţia CIE „Gimnaziul Boian”

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com