Роль педагога є ключовою у формуванні суспільства. Учитель закладає моральну основу нації, розкриває перед учнями різні грані багатовимірної дійсності і закликає бути активними творцями нового життя, побудованого на принципах поваги до іншого, патріотизму, шанобливого ставлення до своєї мови, культури та історії.

Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне – любов і повага учнів. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію – «сіяти розумне, добре, вічне».

Свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі здобутки  на районному етапі конкурсу у номінації «Вчитель інклюзивного класу» представила  вчителька початкових класів НВК «Боянська гімназія» Кирнац Олена Іванівна.

Напруженими були конкурсні дні для Олени Іванівни, але вона виступила гідно і здобула почесне І місце.

Адміністрація НВК «Боянська гімназія» вітає Олену Іванівну з перемогою і бажає міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді та нові перемоги на обласному рівні!

 

 

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com