Природа залишає свій слід в душі дитини тому, що вона всебічно впливає на всі її почуття. Радість викликає і яскраве сонце, і зелений листочок, і маленька  комаха, і велика тварина. Все нове в природі викликає у малечі велику цікавість. Світ великий, а дитина мала, і досвід її обмежений. Але вона сама намагається дізнатися про те, що її цікавить. Тому ми, дорослі, повинні допомогти дитини отримати елементарні знання про природу, що відображають дійсність, які згодом стануть базою формування матеріалістичного світогляду.

Дитину потрібно вчити спостерігати, а не давати їй бездумно дивитись на природу, вчити розуміти природні явища, зв’язок між ними.

На цьому тижні діти середньої та старшої груп почали дослідницьку роботу на тему: «Проростання цибулі».

Мета: допомогти дітям встановити, що для росту рослин необхідні сприятливі умови: тепло, волога, світло; розвивати пізнавальну активність та практичну діяльність дошкільників, виховувати допитливість.

Разом з вихователям Вешка М.М. та Плаксива Р.І, діти  підготовили грунт та посадили цибулю. Залишилось   простежити , як вона проростатиме. В результаті праці  дітей на підвіконні у групах з’явиться  зелений город.

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com