12 квітня 2019 року на теренах Новоселицького району відбувся семінар начальників органів управління освітою райдержадміністрацій, ОТГ, міських рад, відповідальних за освіту в ОТГ, завідувачів районних методичних кабінетів, голів районних/ міських профспілкових організацій працівників освіти, з проблеми: «УПРАВЛІНСЬКІ АСПЕКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПЕДАГОГІКИ ПАРТНЕРСТВА ЯК КЛЮЧОВОГО КОМПОНЕНТУ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ В УМОВАХ ПРОЦЕСІВ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ».

 

 

З НВК «Боянська гімназія» семінар урочисто відкрила директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Палійчук Оксана Михайлівна засобами Skype-зв’язку.

З вітальним словом до присутніх звернулись:

Руснак Аделіна Іванівна, начальник відділу освіти Новоселицької районної державної адміністрації,

Деменчук Георгій Аурелович, сільський голова села Бояни,

Гавка Світлана Дінівна, директор НВК «Боянська гімназія».

Колектив НВК «Боянська гімназія» ознайомив учасників семінару з візитною карткою навчального закладу, з діяльністю учнів-членів наукового товариства «Еврика»; співпрацею із Всеукраїнською науково-дослідницькою станцією захисту рослин; позакласною роботою з обдарованими дітьми. Учасники семінару мали змогу ознайомитись з однією формою роботи з батьками «Школа запитань та відповідей».

У ході роботи учасники семінару відвідали фрагменти уроків у 5-А (інтегрований урок англійської мови, румунської та української літератури), 8 (алгебра) та 10 (хімія) класах та заняття у середній дошкільній групі з елементами білінгвального/мультилінгвального навчання з використанням методики «Clil» та методу «Scaffolding».

Завершальним етапом семінару у нашому закладі була експрес-екскурсія дошкільним підрозділом.

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com