22 квітня  2019 року відбулось чергове засідання педагогічної ради НВК «Боянська гімназія», під час якої було розглянуто п’ять  питань.

Розпочалось засідання аналізом атестації педагогічних працівників закладу у 2018-2019 н.р. Також педагогічні працівники були ознайомлені з результатами моніторингу викладання предметів «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни».

Педагогічні працівники були ознайомлені з порядком закінчення 2018/2019 навчального року,  проведенням навчальних екскурсій та навчальної практики та про  хід підготовки закладу до проведення державної підсумкової атестації.  Були обговорені і нововедення у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році. Також були затверджені завдання, складені вчителями закладу для проведення ДПА.

Важливим моментом засідання  було ознайомлення з результатами інклюзивного навчання у закладі. Асистенти вчителів та класні керівники інклюзивних класів зробили аналіз навчання учнів з особливими освітніми потребами.

Під час обговорення  запропонованих питань педагогічні працівники висунули  свої пропозиції та обмінялись досвідом щодо організації роботи в деяких напрямках навчально-виховного процесу. За результатами розгляду зазначених питань були прийняті відповідні рішення.

 

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com