Дитинство – це вік, де найглибша радість може бути чистою посмішкою. Дитинство – особливий світ, повний світла і гармонії, світ, повний спокою і радості. Ті які поруч з нашими дітьми день за днем, сьогодні святкують свій професійний день, «День дошкілля».
Ми бажаємо вам терпіння та мужності, здоров’я та щастя та щоб виконувались всі ваші мрії !
Вихованці дошкільного підрозділу разом з учнями 4-го класу організували флешмоб «Ми любимо, тебе дитячий наш садок», висловлюючи тим свою величезну любов до всіх працівників дошкільного підрозділу НВК «Боянська гімназія».

Copilăria e vârsta la care cea mai profundă bucurie poate fi un zâmbet curat. Copilăria e o lume aparte, plină de lumină si armonie o lume plină de seninătate si veselie. Cei care sunt alături zi de zi de copiii noştri, astşzi işi sărbătoresc Ziua profisională ,”Ziua lucratorilor gradiniţei”.
Vă dorim dârzenie ca să puteţi infrunta orice obstacol, curaj şi răbdare să va puteţi implini visurile şi multă dragoste să va puteţi bucura de ele!
Copiii înpreună cu elevii claselor a 4-a au organizat fleshmobul ”Te iubim dragă gradiniţă” prin care şi-au exprimat dragostea lor mare pentru toţi membrii colectivului compartimentului preşcolar a CIE ” Gimnaziul Boian”.

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com