З нагоди 74-ої річниці  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам яті та примирення,  з метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні,  увічнення пам`яті про загиблих воїнів та жертв війни, в закладі традиційно відбулися відповідні урочистості.

Під гаслом: «1939 – 1945. Ніколи знову» проведена урочиста загальношкільна лінійка, на якій були присутні всі учні, вчителі  та працівники закладу. Під керівництвом вчителя історії Бота А.В.  учні 10 Лерку Іван та Тома Дмитро підготували інформацію про початок, розгортання та наслідки Другої  світової війни, а учні  7 класу  Скріпкар Микола, Гуцкал Данієла та Гарабажіу Іван прочитали вірші присвячені  пам`яті  воїнів – визволителів. Присутні вшанували пам ять жертв Другої світової війни хвилиною мовчання.

Вчитель предмету Захист Вітчизни Г.С.Гавка розповів учням про бойовий  та життєвий шлях наших односельців – ветеранів війни.

Вчитель історії Гавка К.Г. ознайомив учнів з матеріалами стенду:  «Подвиг Українського народу у перемозі над нацизмом  у Другій світовій війні», для учнів 5 – 11 класів  організував  перегляд документального фільму: «Визволення України».  Проведено конкурс малюнків на асфальті: «Нам потрібен мир»

Бібліотекар Булай Д.Г. оформила виставку літератури: «Українські письменники про події  Другої світової війни».

З учнями 1-11 класів  класні керівники провели єдиний Урок пам`яті на тему: «День Перемоги та День пам`яті та примирення».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com