Сьогодні безпека дорожнього руху  розглядається, як базисна потреба людини, тому на дошкільний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Для того, щоб закріплювати знання дітей та формувати навички дисциплінованого пішохода, в дошкільному підрозділі організовано розвивальне середовище з безпеки руху. Практичні заняття  в куточках безпеки руху дають змогу створити умови для відпрацювання правильної поведінки дітей на вулиці, автоматизації навичок дисциплінованого пішохода. Усі заняття тут проводяться у формі  сюжетно – рольової гри, що заохочує дітей до активної ігрової та рухової діяльності. Гра дітей стає цікавішою, якщо «водії» й «пішоходи» не лише рухаються у визначених напрямках, але в гру включаються й «машини спеціального призначення» – «швидка допомога», «пожежна», «таксі»; «пішоходи» поспішають на роботу, до школи, в магазин тощо.

Тиждень безпеки дорожнього руху спрямовували на розвиток пізнавальної діяльності дітей на події, які не лише сприяють розвитку  уявлень про навколишній світ, але й дають початкові елементарні знання правил дорожнього руху, які в процесі занять систематично закріплюються та поширюються.

Під час тижня діти  всіх вікових груп мали можливість якомога більше дізнатися  про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки, значення деяких з них. Під час бесід, розглядання ілюстрацій, читання художніх творів, створення ігрових ситуацій діти мали  можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор поблизу дороги.   Заняття з малювання закріпили знання дітей на практиці.

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com