Вже сьомий рік підряд, у перші жовтневі дні, Буковинська Мала академія наук гостинно відкриває древі для першокурсників. Так, і цього року, 12 жовтня 2017 року, в Мармуровій залі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича відбулися урочистості Посвяти в слухачі Буковинської малої академії наук учнівської молоді – 2017, на якій брали участь і учні нашого закладу: Мельник Юліана, Морар Аліна та Дирда Марія.

З добрим напутніми словами до нових слухачів академії звернулися почесні гості та директор БМАН УМ  Тріска Марія Костянтинівна, які запевнили, що їхнє навчання в академії не пройде просто так і невдовзі вони реалізують себе на науковій ниві. Всіх нових слухачів посвятили в «манівців» і через наукових керівників передали посвідчення державного зразка.

На піднесеній ноті пролунав для першокурсників гімн Буковинської Малої академії наук учнівської молоді та перший дзвінок. Насамкінець за доброю традицією перед початком нової справи на шляху до знань першокурсників  у добру путь благословив  отець Микола.

З нагоди вступу учнів  НВК «Боянська гімназія» до БМАН  адміністрація закладу щиро вітає  нових слухачів, бажаючи їм успіхів та нових звершень у навчанні.

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com