В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, в дошкільному підрозділі, 29 листопада, був проведений день «Дитина серед людей».
В групах на заняттях для перегляду дошкільнятам були запропоновані презентації «Обережно електроприлади», «Один удома», «Мій будинок – небезпечні предмети», «Правила поведінки при пожежі».. Діти запам`ятали правила поводження з електроприладами, сірниками, шукали вихід із проблемних ситуацій, відгадували загадки на тему – небезпечні предмети вдома, допомогли героям вистави через гру загасити полум’я.


Також діти мали нагоду засвоїти правила безпеки через бесіди (на прикладі вчинків героїв плакатів, таблиць), «Твої дії в разі небезпеки», «Наодинці вдома», «Дії при виникнення пожежі», «Як діяти при зустрічі з тваринами». Пригадали правила поводження з електроприладами, тваринами.
У молодший групі провели сюжетно-рольову гру «Сім’я» (вирішення проблемних ситуацій вдома). Діти познайомилися з номером телефону пожежників, та дізналися для чого потрібен вогнегасник.
У ІІ молодшій групи провели практичне заняття «Допоможи собі та своєму другу» з запрошенням медсестри та сюжетно-рольову гру «Швидка допомога» .
Діти з задоволенням вислухали поради та рекомендації медсестри. За допомогою наглядного матеріалу не тільки слухали, а і роздивлялися на малюнках методи надання першій допомоги. Також гра надала можливість прийняти участь у наданні першої медичної допомоги.
У середній групі провели ігри та заняття на теми «Твоя безпека- це твої знання», «Як діяти при зустрічі з тваринами», де діти на практиці навчалися як обережно спілкуватися з тваринами, та поводитися на одинці вдома.
З дітьми старшої групи був проведений міні тренінг «Всім діткам треба знати», який навчив дітей бути уважними, спостережливими, обережними, впевненими у своїх знаннях та діях по елементарним правилам безпеки при виникненні пожежі, обережності вдома, використанні електроприладів, спілкування з тваринами.
Також у старших та середніх групах був проведений конкурс малюнків «Обережно небезпека»? «Небезпека поряд», де діти закріпили знання правил безпеки.
Педагогами для батьків були оформлені наочності у батьківські куточки. Розроблені поради і рекомендації та пам’ятки: «Небезпеки у побуті», «Це повинен знати кожен», «Яким правилам особистої безпеки необхідно навчити дитину», «Правильне надання першої допомоги».
Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні,обов’язково знадобляться в майбутньому.

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com