Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України – найбільш масовий та значущий захід країни, спрямований на формування в інтелектуально-обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду, оволодіння методами наукового пізнання дійсності, а також на активізацію її дослідницького інтересу.

З метою виявлення, розвитку наукової та дослідницької експериментальної діяльності учнів 17 січня 2018 року в НВК «Боянська гімназія» відбувся шкільний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАН та членів шкільного наукового товариства «Еврика». Учнями закладу було представлено та захищено 5 робіт у секціях «Історія», «Математика», «Румунська мова», «Українська література» та «Англійська мова»:

«Природа розмовляє мовою математики» (Морар Аліна, 9 кл.), науковий керівник – вчитель математики Морар М.І.

«Mihai Eminescu și Bucovina» (Дирда Марія, 9 кл.), науковий керівник – вчитель румунської мови та літератури Семенюк Г.М.

«Образ козаків в піснях, думах та баладах українського народу» (Лерку Марінела, 9 кл.), науковий керівник – вчитель української мови та літератури Бузей А.В.

«Суспільно-політичний рух в Україні наприкінці 50-х початок 60-х років ХХ ст.» (Мельник Юліана, 11 кл.), науковий керівник – вчитель історії Бота А.В.

«Чудеса Великобританії»  (Мігалчан Аеліта, 10 кл.), науковий керівник – вчитель англійської мови Басараба К.І.

Всі вищевказані роботи пройшли шкільний етап і братимуть участь у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАН та наукових товариств.

Наші учні ще раз довели, що вони навчаються, займаються наукою, творчістю не за оцінку, не за винагороду, не за похвалу, а тому, що їм подобається навчатись, отримуючи задоволення у творчості.

 

 

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com