Роки-кілометри відлічує доля
На трасі життя, що у даль пролягла.
Ви знову у рідній зібралися школі
Вона вам і храмом, і домом була.

     Спливають роки. Вони стирають з пам‘яті деякі події та школа назавжди залишається для кожного з нас тим оберегом дитинства, з якого беруть старт всі життєві перемоги. Отож, кожен вечір шкільних друзів – це завжди зустріч з юністю, з тими незабутніми роками дитинства, де були перші успіхи і невдачі, перші світанки і перше кохання.

Стало вже доброю традицією у НВК «Боянська гімназія» в першу суботу лютого влаштовувати зустрічі з випускниками минулих років. Ось і минулої суботи, 3 лютого, така зустріч відбулася тепла, зворушлива зустріч з дитинством та юністю.

     

    У цей вечір – вечір зустрічі випускників, в теплому затишному залі, зібралися істинні фанати та друзі школи, з вогниками в очах, чарівними посмішками і відкритими серцями. На зустріч із молодістю та вчителями завітали випускники різних років: і ті, які закінчили школу 60, 50, 40, 30, 20, 10, 5 років тому. Вечір зустрічі шкільних друзів – це справжнє свято всіх поколінь, яке завжди проходить в дружній, по-домашньому теплій атмосфері. В рідній школі всі почувають себе хлоп‘ятками і дівчатками, якими були 10 чи 30 років тому, коли бігали шкільними коридорами, жартували, сміялися. Можливо,радісним смутком того, що не повернеться, але довгожданною мрією защемів у їхній душі вогник зустрічі.

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com