Кохати… Як багато є причин бути просто закоханим у життя. Усі свої думки спрямовувати на дорогу та близьку людину, висловлювати найщиріші почуття, довго обирати подарунок, замріяно дивитися на святкову листівку, підбираючи потрібні слова, а потім усміхаючись писати побажання… В цьому є щось особливе, казкове, чарівне…

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. У НВК “Боянська гімназія” у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.  Рано-ранесенько почала працювати  святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками.

   

    

    Відбулася конкурсно – розважальна програма для старшокласників «На крилах кохання…». Учні 8-11 класів боролося за титул «Ідеальна пара – 2018», але в номінації перемогу здобули Гостюк Марін та Лерку Марінела учні 9 класу  і  Саранчук Іван та Скакун Міхаєла учні 11 класу .

       

 

Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання. Цікаво і активно пройшли в цьому році заходи до дня Святого Валентина з учнями нашої школи .

   

   

Вітаємо всіх з Днем Закоханих!
Кохайте і будьте коханими!!!

 

 

 

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com