Душа відразу оживає, як пташка за вікном співає.

І нікого не турбує, як же пташка ця зимує?

Ніби це щось неживе, взимку ніби не помре.

Тож, малята, поспішайте, ви даремно час не гайте!

Приготуйте годівнички, та насипте їм пшенички.

      Волонтерська група учнів 4-Б класу звернулася до всіх учнів з оголошенням активно включилися до акції «Пташина їдальня».  Ми склали Проект «Зимуючи птахи», зібрали інформацію про зимуючих птахів, провели вікторину «Відгадай, хто я…»  Далі розподілилися за ланками, хто буде виготовляти годівнички, підгодовувати птахів, приносити корм, спостерігати за пернатими друзями, які будуть навідуватися до наших «Пташиних їдалень». Було виготовлено – 20 годівничок. Їх розвішили біля власних осель та на території школи.

    

  Але в нас виникла проблема: Чим підгодовувати птахів? Тоді доручили  першій ланці скласти «Меню» для птахів та другій ланці рекомендації «Як підгодовувати птахів?» Всі учні класу  працювали з великим  задоволенням. Одні підібрали інформацію про зимуючих птахів, інші – намалювали малюнки, дехто, навіть, написав вірші, склав загадки.

Вони намалювали малюнки «Моя годівничка», а також принесли годівнички та фотографії, на яких учні побачили різні види годівничок. Їх можна зробити з різних матеріалів: фанери, пакетів з фруктового соку, коробок та іншого підручного матеріалу. Саме в цей час, взимку, коли птахам дуже важко знайти собі корм під снігом та льодом, погодні умови не залишають шансу нашим пернатим друзям вижити, а наші годівнички можуть врятувати зимуючих птахів. Учні також вели свої спостереження за птахами, які прилітали до їхніх годівничок. Ці спостереження вони записували в журнал. На годині спілкування «Як ми допомагаємо зимуючим птахам» учні розповіли про свої спостереження.

    

Діти, пам’ятайте! Скільки не було б у вас різних справ, забав та веселощів, не забувайте про своїх крилатих друзів! Допоможіть їм, і вони стануть вам у пригоді, сторицею віддячать своєю невтомною працею та піснями!.

Класний керівник 4-Б класу

Жук М. В.

 

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com