Кожній людині необхідно в житті обрати собі таку сферу діяльності і професію, що стане для неї не тільки джерелом матеріального благополуччя, але і зможе приносити емоційне задоволення від виконуваної роботи. Часто діти вирішують наслідувати своїх батьків. Якщо мама лікар, то і донька по закінченні школи подає документи до медичного інституту. В тій родині, де тато є військовим, і син його наслідує.

   

В учнів НВК «Боянської гімназії» була можливість уявити свою  майбутню професію, спланувати її, може навіть, змінити своє відношення, про щось задуматися. Змогли краще вивчити свою професію, професію своїх батьків, навчитися планувати свою майбутню професійну та відобразити її в плакаті. Проводився конкурс плакатів «Ми працю любимо, що в творчість перейшла», на якому кожен клас по-своєму   представив світ плакат. За допомогою олівців, фломастерів та фарб, використовуючи фантазію, учні розповідали про свої майбутні професії. На малюнках знайшли своє відображення найрізноманітніші професії: вчитель, швачка, інженер, фермер, поліціант, футболіст , розробник відеоігор. А деякі класи ще розмислюють над вибором професії та поважають думку кожного однокласника.

Пам’ятайте!

Вибрана професія повинна приносити людині не тільки гроші, але і радість, тому так важливо, щоб вона була до душі. Професію необхідно вибирати на все життя, тому що тільки в такому разі можливо досягти великих успіхів, стати професіоналом.

Соціальний педагог

Жалба А.Г.

 

Актуально
Наша гордість
Корисні посилання
www.000webhost.com